Współpraca

Zapraszam do współpracy.

Poniżej przedstawiam statystyki bloga za kwiecień 2021:

O mnie:
Jak każda kobieta uwielbiam dbać o siebie, a co się z tym wiąże - kocham kosmetyki. Uwielbiam pielęgnację i chcę pokazywać ją innym na moim blogu. Uwielbiam kosmetyczne nowości, dlatego mój zapas kosmetyków stale się powiększa. Testuję, recenzuję i jeśli warto to polecam. Zachęcam do współpracy. Mogę zagwarantować rzetelne, dokładne opinie produktów kosmetycznych oraz interesujące artykuły na tematy związane z urodą. Zapewnieniem tego są recenzje i artykuły na moim blogu, które napisałam w ostatnich latach i które cieszą się dużą popularnością, o czym świadczą statystyki, a także moja dotychczasowa współpraca z wieloma markami kosmetycznymi.Kontakt:
malinowe.c@gmail.com


Współpracowałam/współpracuję z:Interesują mnie takie formy współpracy jak:

testowanie produktów i urządzeń kosmetycznych
artykuły sponsorowane
banery reklamowe
inne propozycje mile widziane :)

Nie testuję próbek kosmetyków!

Mój profil urodowy:
Cera:  z natury sucha, skłonna do wrażliwości, skłonna do wczesnych zmarszczek, bez problemów trądzikowych, z niewielkimi przebarwieniami.
Włosy: z natury suche, proste, cienkie, potrzebujące ciągłego nawilżania.
Ciało: skóra sucha, skłonna do wrażliwości.
Współpraca Współpraca Reviewed by Paulina on 3/01/2015 Rating: 5

Brak komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :)


Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane w żaden sposób przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Recenzje kosmetyków

kosmetyki
Obsługiwane przez usługę Blogger.