"Silna i szczęśliwa" - rewolucyjny program antyzapalny

Mam dla Was świetną książkę, która mnie wręcz zainspirowała. "Silna i szczęśliwa" autorstwa Marii Borelius to rewelacyjny poradnik, dla kogoś kto chciałby coś zmienić w swoim życiu. Mnie ta książka wręcz zauroczyła, dlatego chcę Wam o niej napisać.

Rewolucyjny program antyzapalny to ciekawy przepis na dobre życie. Autorka przez cztery lata poszukiwała czegoś co pozwoli jej odzyskać energię, utrzymać zdrowie i wieść szczęśliwe życie. Odbyła sporo podróży, które umacniały ją w przekonaniu, że wprowadzenie dobrych zmian w swoje życie wcale nie jest takie straszne. Trzeba tylko chcieć.

Ja z tej książki dowiedziałam się jak zadbać o swoje zdrowie, a chodzi tu o to co i jak jeść, czym się zachwycać, a czym się nie przejmować, z czego czerpać radość i jak uzyskać wewnętrzną harmonię. Ta książka skłoniła mnie do własnych poszukiwań ciekawych publikacji o podobnej tematyce. 

Nie chciałabym zdradzać Wam wszystkich szczegółów, tę książkę musicie sami przeczytać. Na pewno znajdziecie w niej mnóstwo wartościowych, a jakże prostych wskazówek do tego jak żyć szczęśliwie. A wbrew pozorom jest to całkiem proste. 

Autorka opisuje to jak pozbyła się ciągłego uczucia zmęczenia, to jak dzięki swoim poszukiwaniom i odkryciom posunęła się ze swoim życiem naprzód i to jak stała się silniejszą kobietą. Nie jest to typowo naukowy poradnik, jest to zbiór rad zwykłej kobiety dla zwykłych kobiet i nie tylko. 

Borelius opisuje jak natura, harmonia, ruch, radość i zachwyt pomagają nam osiągnąć szczęście i zdrowie. Zdradza przepis na udoskonalenie swojego ciała i umysłu. A przedstawia to w bardzo prosty sposób, dzięki czemu książkę łatwo się czyta. Jest wciągająca i pomimo tych 400 stron szybko się czyta. W książce znajdziemy też kilka fajnych przepisów na zdrowe posiłki, z których możemy na co dzień korzystać.

Mnie ta książka bardzo zainspirowała i gdy skończyłam czytać, źle się czułam z tym, że to już jej koniec, bo chciałam więcej. I myślę, że w Waszym przypadku mogłoby być podobnie ;) Książka bardzo motywuje do zmian na lepsze, więc jest idealna dla kogoś, kto poszukuje nowości w swoim życiu. Jeśli uważacie swoje życie za nudne, czy nieudane, śmiało sięgnijcie po tę publikację. Doda Wam nadziei i siły na lepsze życie, możecie mi wierzyć :)

"Silna i szczęśliwa" - rewolucyjny program antyzapalny "Silna i szczęśliwa" - rewolucyjny program antyzapalny Reviewed by Paulina on 4/06/2021 Rating: 5

4 komentarze:

  1. Zdecydowanie to coś dla mnie. Przyda mi się taka motywacja

    OdpowiedzUsuń
  2. Super wpis! Uwielbiam książki, które przyczyniają się do pozytywnych zmian w naszym życiu. Ostatnio mocno skupiłam się na samorozwoju, dzięki czemu czuję, że stale nabywam coraz to nowszych umiejętności oraz wiedzy. Przykładowo niedawno miałam również przyjemność uczestniczyć w warsztatach radykalnie szczerej komunikacji.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakiś czas temu miałam okazję czytać tę książkę. Muszę przyznać, że na mnie również wywarła duże wrażenie. Polecam każdemu, kto chciałby wprowadzić w swoim życiu pozytywne zmiany!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)


Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na gromadzenie danych osobowych zawartych w komentarzu takich jak np. nick, imię i nazwisko, adres e-mail. Dane te nie będą wykorzystywane w żaden sposób przez Administratora Bloga. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".

Recenzje kosmetyków

kosmetyki
Obsługiwane przez usługę Blogger.